• Обновено
Еден Ронки Острат Камен, Ковчегот, UF

Еден Ронки Острат Камен, Ковчегот, UF

Rating 
DEN 3205.68

Залиха
Во магацинот.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Одделение : Ултра Парична Казна; Абразивен Материјал : Арканзас; Width : 1-3/4".Ние го носат острат камења во различни големини и форми, од класичните правоаголни острат камен да се острат камен стапови и преносни датотека во облик на острат камења.Еве некои дополнителни информации за овој Сингл Ронки Острат Камен : ДОЛЖИНА : 4", ШИРИНА : 1-3/4", АБРАЗИВЕН МАТЕРИЈАЛ : Арканзас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди