• Обновено
Miumaeov 9 Парчиња на 30/40 Мелење Блок 25x12MM Дијамант Конкретни Мелење Подлога, Дијамант Полирање Пескарење Директно Заб Мелење Блок, што се Користи за Бетон Гранит Камен ?

Miumaeov 9 Парчиња на 30/40 Мелење Блок 25x12MM Дијамант Конкретни Мелење Подлога, Дијамант Полирање Пескарење

Rating 
DEN 1632.00

Залиха
Во магацинот.

МАТЕРИЈАЛ : висок квалитет на дијамант мелење тркала, трајни, носат-отпорни, средни поврзување на сила, цврста структура.ДОБАР ЕФЕКТ : површината на овој мелница е рамна и мазна, погоден за мелење, со добра мелење ефект, безбедно и издржливи, и може да се користи за долго време.ШИРОК СПЕКТАР : На производ има едноставен дизајн и широк опсег на употреба.Тоа може да се користи за нерамна земјата полирање, конкретни израмнување, влажно или суво употреба.ПЕРФОРМАНСИ : употреба на високо-квалитетни материјали може да го подобри мелење ефикасност и трајност, имаат добри перформанси, и да може ефективно да се отстрани потенки облоги.СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : направен од високо-квалитетни материјали, цврсти и издржливи, носат-отпорни, отпорни на висока температура и притисок, не е лесно да се деформира, и долг животен век.

Основни карактеристики

Најдобри понуди