• Обновено
Деканот & Тајлер Б и Б Кафеава Основни Кожа Куче Јака, со Цврсти Месинг Хардвер, Големина 36-Инчен од 2-3/4-Инчен, Одговара на Вратот 34-Инчен на 38-Инчен

Деканот & Тајлер Б и Б Кафеава Основни Кожа Куче Јака, со Цврсти Месинг Хардвер, Големина 36-Инчен од 2-3/4-Инчен,

Rating 
DEN 3550.80

Залиха
Во магацинот.

Висококвалитетна кожа од Европа.Должина : 10 - 40-Инчен.Ширина : 3/4", 1", 1¼, 1 1/2", 1 3/4", 2", 2 1/4", 2 3/4", 3"-Инч.Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела. 36" х 2-3/4".Б месинг е достапна во некои големини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди