• Обновено
LEATHEROOZE Чиста Кожа Плоштадот Unfilled Мароко Pouf Pouffe, Footstool 14x18x18 - Плоштад Кат Перница Footstool за Дневна Соба, Спална соба и Под Биро

LEATHEROOZE Чиста Кожа Плоштадот Unfilled Мароко Pouf Pouffe, Footstool 14x18x18 - Плоштад Кат Перница Footstool

Rating 
DEN 1463.76

Залиха
Во магацинот.

'LEATHEROOZE" Е ИМЕТО МОЖЕТЕ ДА им ВЕРУВАТЕ - Овој најнов производ од leatherooze е врз основа на нашите принципи на одличен дизајн со срцето.На Habitana Подот Светилка, исто така, вклучува една нога се префрлат на лесно да се претвори светилка и исклучување.Сите poufs се направени од 100% вистински удар кожа.Кутии : Како да се пополни вашиот pouf лесно со себе со многу неколку едноставни материјали и спаси десет долари преку купување на сунѓерот полиестер и влакна пополнување со користење на стара облека, стари завеси, весници, крпи, органски волна, стари перници. На Habitana Подот Светилка е неверојатно светилка, вистински играта промени во светлина. Stemware Складирање : Вклучени.Димензии : 35" W x 15.Рамка Материјал : Метал.Искуство Осветлување, Како Никогаш Досега!.Поставување На : Затворен Простор.Откако сте полнети на pouf кој доаѓа unstuffed, веднаш ќе забележите разликата тоа доведува до изгледот на собата.Совршен за дневни соби, спални соби, студиа, игри соби, и многу повеќе!.Се ВКЛОПУВА ВО СЕКОЈ ЕНТЕРИЕР - Од традиционалните Marakesh оркестарот да ја објавите модерен декор, ќе љубов на топлина и мекост дека ова бохемски дизајн елемент доведува до вашиот декор во дневната соба или било кој дел од домот.Шише Вино Капацитет : 14.

Основни карактеристики

Најдобри понуди