• Обновено
XJJZS Темно Сина, Ориз Складирање Кутија, апарати за Домаќинство Ориз Пластична Кофа Кујна Влага доказ и Инсекти-доказ Запечатени Жито за Складирање Кутија

XJJZS Темно Сина, Ориз Складирање Кутија, апарати за Домаќинство Ориз Пластична Кофа Кујна Влага доказ и Инсекти-доказ

Rating 
DEN 4446.00

Залиха
Во магацинот.

Дизајн : Со капак, да ги задржи на работи на чиста и сува.Материјал : ПП.Димензии : 27x27x21.5 cm.Тежина : околу 1560 со грама.Боја : темно сина.Дизајн : Со капак, да ги задржи на работи на чиста и сува.Материјал : ПП.Димензии : 27x27x21.5 cm.Тежина : околу 1560 со грама.Боја : темно сина.Користете безбедно PP материјални, не-токсични, невкусна, здрава и еколошки friendly More од само ориз чување на кутии за : чување брашно/store цели зрна/продавница за храна за миленичиња, 10kg голем капацитет може да се задоволат дневните storage There е силиконски прстен на дното, која има силикони се справи со design Easy да го отворите и затворите, повеќе effortless Design : солидна боја, мода, beautiful Package вклучува : 1x ориз складирање box Sell само на главни производи, а не на други производи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди