• Обновено
KEKEYANG Житни садовите за Складирање Ориз Кутија за Складирање Сад за Домаќинство, Кујна Пластични Ориз Кофа Вградени Ориз Кофа Домаќинство Жито за Складирање 15KG Скл?

KEKEYANG Житни садовите за Складирање Ориз Кутија за Складирање Сад за Домаќинство, Кујна Пластични Ориз Кофа

Rating 
DEN 1984.80

Залиха
Во магацинот.

Мултифункционален храна контејнер за складирање,погоден за чување на ориз, грав, брашно, јатчесто овошје, житарки и храна за миленичиња, итн.Големина : 15kg : 22 * 46 * 28cm. (Должина * ширина * висина) (15kg).Материјал : Храна одделение PP материјал.Отворен рака преку дизајн го прави префрлување повеќе погодно.Има кујна staples како брашно, шеќер, ориз, ореви, грав, ужинка, храна, житарки, кафе, чај, итн.Можете да ги зачувувате цели зрна или друга храна, за да се обезбеди вкусот на храната!Опис на производот:име на Производ : жито за складирање container Material : храна одделение PP material Capacity : 15kg Color : beige Uses : Продавница ориз, брашно, зрна, сушено овошје, бонбони, житарици, чај и други sundries For повеќе информации, видете ги упатствата за инсталација.[Пакување количество] × 1[Забелешка] : Овој производ само продава жито за складирање контејнери и не содржи слики на други производи.Прирачник за мерење на производи.Помали грешки може да се случи поради користењето на различни мерење алатки и методи.Ве молиме погледнете го вистински product Due на светлината и аголот на вистинските снимање опрема, овој производ може да имаат мала боја разлики.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници!Пластовидно Дизајн : Овие складирање тегли за да зачувате простор и овозможи поефикасно користење на вашата кујна-дневна соба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди