• Обновено
Ampco Безбедност Алатки 0338 Отворен Крај Клуч, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен На Корозија, 2-15/16

Ampco Безбедност Алатки 0338 Отворен Крај Клуч, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен На Корозија, 2-15/16

Rating 
DEN 18388.80

Залиха
Во магацинот.

Не-Предизвика, Не-Магнетни и Отпорен на Корозија; Фабрика Меѓусебна Одобрени, Направени во САД, Beryllium Слободни.Не-Предизвика за употреба каде запаливи или запалива vapors, течности, прашина или остатоци се присутни.Не-Магнетни за користете го во близина на високо чувствителни магнетни опрема; МНР и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките средини.Пакет Димензии : 24.25" L x 6.875" W x 0.9375" Х. Ampco Безбедност Алатки 0338 Отворен Крај Клуч, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен на Корозија, 2-15/16".

Основни карактеристики

Најдобри понуди