• Обновено
Westward Отворен Крај Клуч Сет, 15 Сте, 1/4-1 во, 8Pc (Пакување од 8)

Westward Отворен Крај Клуч Сет, 15 Сте, 1/4-1 во, 8Pc (Пакување од 8)

Rating 
DEN 19353.60

Залиха
Во магацинот.

Клучеви се Вклучени : 1/4 x 5/16, 3/8 x 7/16, 7/16 x 1/2, 1/2 x 9/16, 5/8 x 11/16, 11/16 x 3/4, 13/16 x 7/8, 15/16 "x 1".Tether Способни : Tether Способен.Стандарди : ANSI.Клуч Предмет : Отворен Крај Клуч.Број на Парчиња : 8.

Основни карактеристики

Најдобри понуди