• Обновено
Ucreative Тешки 3 x 20' Забавува за Обновување на Рака 35,273 LB со 3/4 Д Прстен Shackle Солиден Off Road 28.5 Тон (57,000 lbs) Максимална Скрши Силата

Ucreative Тешки 3 x 20' Забавува за Обновување на Рака 35,273 LB со 3/4 Д Прстен Shackle Солиден Off Road 28.5

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Пакетот вклучува : 2x Окови + 1x Tow/Обновување на Рака.Shackle дијаметар : 3/4".Завртка pin дијаметар : 7/8".Забавува/Обновување на Рака Должина : 20 метри.Ширина : 3 инчи.Shackle : 57,000 lbs пауза сила - Оваа чаша shackle е сертифициран 9,500 Lbs на влечење & обновување капацитет во вашата дланка!.Рака Мин.Кршење Сила : 35,273 lb.Пакет на Shackle и Забавува/Обновување на Рака.

Основни карактеристики

Најдобри понуди