• Обновено
ДИВЕЕЊЕ ПРОИЗВОДИ 86656 Црна Универзална 1/2 Обновување Д-Ring

ДИВЕЕЊЕ ПРОИЗВОДИ 86656 Црна Универзална 1/2 Обновување Д-Ring

Rating 
DEN 395.76

Залиха
Во магацинот.

Екипа Челична Конструкција. 2.0 Тони.Црн финиш. 1-Година Ограничена Гаранција.Дивеење за Обновување Трага Опрема обезбедува сите потреби што ви треба за вашата 4x4 авантури. 1/2" Обновување Д-Прстен, 2.0 Тони, Црна заврши.

Основни карактеристики

Најдобри понуди