• Обновено
3 Парчиња Слободно Движење Quilting Шаблони со Quilting Рамка Образец 3 mm Дебел Транспарентен Акрилик Шаблони за Домашна и Индустриска Машина за Шиење Владетел Дизајн за Ле

3 Парчиња Слободно Движење Quilting Шаблони со Quilting Рамка Образец 3 mm Дебел Транспарентен Акрилик Шаблони

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Не само што ова може да се користи како стандардна за слободно движење дизајн.Издржливи да го користите : направена од акрилик материјал, овие quilting шаблони се издржливи за да го користите за долго време, и не е лесно да се скрши или да се деформира, за да биде вашата практични и корисни додатоци.Исто така е можно да се создаде целиот спектар на техники, и ги споделите со вашите дифузија на креативност.Развиваат својата фантазија : со овие акрилик шаблони, може да дизајн или да креирате деликатна модели со вашата имагинација, правење на вашиот занает работат повеќе око-фаќање, исто така се вежба вашата рацете на вештини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди