• Обновено
Outerstuff NCAA Доенчиња (12M-24M) Тимот на Логото Кратко Sleeve T-Shirt

Outerstuff NCAA Доенчиња (12M-24M) Тимот на Логото Кратко Sleeve T-Shirt

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

100% Памук.Екран печатени графика.Tagless јака за удобност.Младата големината : 12 месеци, 18 месеци 24 месеци.Официјално лиценцирани NCAA производ.Претставуваат вашиот омилен тим во оваа NCAA Доенчиња Тим Логото Кратко Sleeve Т-Маица.Одличен начин да се покаже вашиот тимски дух.Младата големината : 12 месеци, 18 месеци 24 месеци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди