• Обновено
Дише Кеси со Облека Полна Патент, Лесни Прашина-доказ, Сет од 5, Јасно Пластика Покритие за Костум, Грб, се Облекуваат Плакар Облека

Дише Кеси со Облека Полна Патент, Лесни Прашина-доказ, Сет од 5, Јасно Пластика Покритие за Костум, Грб, се

Rating 
DEN 2280.00

Залиха
Во магацинот.

Дише Материјал : предниот дел на облека торба е направен на светлината и транспарентен ПВЦ материјал, така што јасно може да се види на облека внатре.Задниот дел е направен од дише не-плетени ткаенини.Ние може да го користат за да спречите прашината од боење облека.Издржливи Патент : На патент во средината е засилен со внимателно bordures на двете страни.Тоа е исклучителна изработка, уредни конец за шиење, фирма крои, и безжична главата.На патент е флексибилно и лесно, без притискање или кршење кога ќе го користите.Имајте Прашина исклучување : Користете го овој прашина-доказ и дише облека торба за да ги покрие надвор од облека.Тоа ќе се заштити облека од надворешни влијанија и да се спречи облека од брчки и yellowing.Идеален за вашиот складирање и патување.Флексибилност : големината на долга облека торба е 24*60inch.Тоа е збир од 5 пакети.Тоа е погодна за сите ваши облека, посебно долги здолништа, фустани, костуми, палта, џемпери итн.Можете да висат дебели палта во еден лесен-за-пристап област без виткање.Home and Travel : облека торба исто така, може да се мијат, па не се плашат дека ќе станат нечисти и носи.Транспарентна облека торба лесно може да се здипли и да ги зачувувате.Чувајте ги вашите одговараат навремено слободни и прашина слободни кога во хотели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди