• Обновено
aminco NCAA Охајо, Држава Buckeyes Сјајот Dangler Обетки , Црвена

aminco NCAA Охајо, Држава Buckeyes Сјајот Dangler Обетки , Црвена

Rating 
DEN 156.00

Залиха
Во магацинот.

Мери виси должина од околу 1-инчен.Официјално лиценцирани Модни накит.Сјајот обетки.За возраст од 13 и нагоре.Произведено во Кина.Прикажи ги исклучите вашиот тимски дух во играта или низ град со Aminco официјално лиценцирани NCAA обетки.Покажете стил и тим гордееме со нашите модни накит.Прави прекрасен подарок.Овој производ не е наменет за употреба од страна на деца под 13-годишна возраст.Може да има остри рабови.Има мали отстранлив делови.Произведено во Кина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди