• Обновено
Xihuimay 3 Пара Титаниум Челик Обетки Крстот Синџир Пердув Tassel Бар Earring Куки Обетки Поставите Завртки на Задната Earring ' Рскавица Tragus Лост Обетки за Тинејџерски Earring Пост ?

Xihuimay 3 Пара Титаниум Челик Обетки Крстот Синџир Пердув Tassel Бар Earring Куки Обетки Поставите Завртки

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

☆Ќе добие 3 Пара Обетки. ☆Материјал : Титаниум Челик. ☆3 различен облик на обетки. ☆Одговараат за Божиќ, Роденден , Годишнина, Ден на Мајката, Свадба или некоја Посебна Прилика. ☆Идеален за секојдневна употреба и лесно да се комбинираат со други тимови, тоа ќе го направи совршен подарок.Карактеристики : Материјал : Титаниум Челик.Боја : Сребро.Големина Детали, ве Молиме погледнете на сликите.Количина : 3 Пара.Голема Секојдневен Додаток.Совршен подарок за Мајка, Татко, Сестра, Брат, Ќерка ми, Тетка, Сопруга, Пријателка, Најдобриот Пријател, Невестата, Женски, Машки или Лекување на Себе си или Било какви Посебни еден во вашиот живот!Пакетот Вклучува : 1 Пар Пердув Обетки 1 Пар Крстот Обетки 1 Пар Бар Обетки 1 Накит Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди