• Обновено
OdontoMed2011 3 Еез Мулти Титаниум Боја на Виножито за Шиење Занает Везови Ножици 3.5 Викторија Стил DIY Алатки Шивачка Shears Ножици за Вез, Занает, Игла Работа, Уметност и Рабо?

OdontoMed2011 3 Еез Мулти Титаниум Боја на Виножито за Шиење Занает Везови Ножици 3.5 Викторија Стил DIY Алатки

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

Нерѓосувачки Челик Остри Совет Класичен Везови Ножици Кран Дизајн за Шиење Ножици DIY Алатки Шивачка Shears Ножици за Вез, Занает, Игла Работа, Уметност и Работи и Секојдневна Употреба.Вез Ножици Е Одличен За Носење на.Имајќи ги Посочи Работ И Остри Ножеви,може да Заштедите Време Да ја Завршат својата Работа.Погоден За Вез,везана,crewel,шиење,изработка И Други.Совршен За Детални Везови И Beading Работа.Odonto Med2011 Производи Нудиме рачно изработени на Допир на Секој Инструмент.Многу од 3 парчиња Мулти Титаниум Боја на Виножито за Шиење Занает Везови Ножици 3.5" Викторија Стил DIY Алатки Шивачка Shears Ножици Поставите Пакет за Вез, Занает, Игла Работа, Уметност и Работи и Секојдневна Употреба не ' Рѓосувачки Челик Боја : Мулти-Colored Odonto Med2011 Инструменти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди