• Обновено
Bonarty 3X Антички Вез за Шиење Занает Shears Крстот Бод Ножици за Сечење Алатка

Bonarty 3X Антички Вез за Шиење Занает Shears Крстот Бод Ножици за Сечење Алатка

Rating 
DEN 2296.80

Залиха
Во магацинот.

Ножици имаат светла заврши, остар поени.Исто така, совршен подарок за пријатели или членови од семејството кои сакаат шиење или DIY.Едноставно, добро направен алатка која врши својата работа брзо и ефикасно.Гроздобер и уникатен дизајн.Погоден за вез, везана, crewel, шиење, крстот бод, DIY, изработка и други.Опис : - Гроздобер и уникатен дизајн - ножици имаат светла заврши, остар поени - едноставен, добро направен алатка која врши својата работа брзо и ефикасно - Погоден за вез, везана, crewel, шиење, крстот бод, DIY, изработка и други - исто Така совршен подарок за пријатели или членови од семејството кои сакаат шиење или DIYSpecification : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Size : Прибл. 9.2 cm / 3.62 inch Package Вклучува : 3 Парчиња за Шиење Scissors Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Основни карактеристики

Најдобри понуди