• Обновено
3Pcs Везови Ножици, Ретро Ножици DIY Шиење Материјали за Шиење Изработката, Уметничка Работа, Провира, Везана DIY Алатки Шивачка

3Pcs Везови Ножици, Ретро Ножици DIY Шиење Материјали за Шиење Изработката, Уметничка Работа, Провира, Везана

Rating 
DEN 313.68

Залиха
Во магацинот.

Овој DIY шиење ножици има ергономски се справи со дизајн, па тоа е лесно да се одржи.За оние кои сакаат да се соберат антиквитети или антиквитети, оваа машинка е исто така голема индивидуални колекција.Старомодна ножици се направени од издржлив нерѓосувачки челик и цинк легура со висока цврстина, отпорност на корозија, ' рѓа отпорност и долг животен век.Овие ножици се широко се користи во везови, шиење, морнар, веѓа shaping, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди