• Обновено
OIPYI Универзална Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Нож Носителот Smart Нож Носителот, Нож Држачот за Семејно Зачувување на Нож Носител (Боја : A)

OIPYI Универзална Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Нож Носителот Smart Нож Носителот, Нож Држачот за Семејно

Rating 
DEN 12172.56

Залиха
Во магацинот.

360 степен на топлина за сушење.Класифицирани сечење на табли се хигиенски и сигурно, и Bao Ma може да го отклучите сите видови на додатоци во исхраната со мир на умот.Повеќе интимни вода кој се одвојува за чување на резервоар.Почиста и полесно да се чисти.Напон : 110 V-240 V.

Основни карактеристики

Најдобри понуди