• Обновено
Samsonite Ascella X Softside Проширување со Багаж со Фабрика Тркала, Црна, Носат-На 20-Инчни

Samsonite Ascella X Softside Проширување со Багаж со Фабрика Тркала, Црна, Носат-На 20-Инчни

Rating 
DEN 5159.76

Залиха
Во магацинот.

21" ФАБРИКА БАГАЖ зголемува вашата пакување моќ и ги исполнува повеќето носат на големината ограничувања за оние кои патуваат во земјата и бараат да останат светлина. 10 ГОДИНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : Samsonite производи се точно тестирани за да се осигураме дека нашите производи ги исполнуваат строгите стандарди.Оваа торба доаѓа со 10-годишна гаранција против дефекти во материјалите и изработката.ПАКУВАЊЕ Димензии : 20.25" x 14.0" x 8.0", ВКУПНИТЕ Димензии : 23.0" x 14.2" x 11.0", Тежина : 7.1 lbs.WETPAK Zippered преграда која ви овозможува да се спакуваат одделно влажна или soiled предмети.ЧЕТИРИ, МУЛТИ-НАСОЧЕН ПРЕГОЛЕМИ ДВОЈНА ФАБРИКА ТРКАЛА за лесен мобилност, ре-инженерните лесен.SMART ПОПРАВИ ТОКИ удобно да се задржи крст-ремени од патот додека пакување.Големина на : Рачна На 20-Инчен | Боја : Црна Лет инспириран инженеринг турка материјали и геометриски структури да се изврши надвор од нивните граници.Лесна конструкција и изведба материјали се спојуваат.Едноставен, но смета дизајн со надградби да се тркала, хардвер, брендирање, touchpoints и ентериер организација, туркање оваа следната генерација на производот за да на следното ниво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди