• Обновено
Travelpro Platinum Магна 2-Softside Проширување Фабрика Тркала Багаж, Маслиново Масло, Носат-На 19-Инчни

Travelpro Platinum Магна 2-Softside Проширување Фабрика Тркала Багаж, Маслиново Масло, Носат-На 19-Инчни

Rating 
DEN 6731.76

Залиха
Во магацинот.

Патент-очекување Magna Trac има само-усогласување на магнетни двојни тркала spinners дека обезбеди багаж ролни во права линија.Патентирана Power Scope алуминиум продолжување справи со минимизира wobble и има три ќе престане во 38 инчен , 40 инчи и 42.5 инч.Патентирана Контура Зафат со ажурирани дизајн акценти и TPR допир поени е посебно конструирани за spinners.Висока густина балистички најлон ткаенина со Dura Guard слој заедно со Кожа врвот и од страна носат рачки.Случај Димензии : H : 19.5 во W : 14in D : 9in.Целокупната Димензии : H : 21in W : 14.5 во D : 9in ; Јачина : 45.8 Л Големина : Носат На 19-Инчен | Боја : Маслиново Како оригиналниот пронаоѓач на Rollaboard багаж и лидер на пазарот во иновативни багаж дизајн, Travelpro продолжи да ги развијат своите state-of-the-art тестирање објект на нивните Бока Raton, Florida, седиштето за да се обезбеди највисок квалитет на багаж за лет екипи и чести патници.Travelpro е во куќата тестирање тим спроведува целосен опсег на ригорозни квалификација протоколи низ сите нивни багаж брендови.Тој е дизајниран да ги поддржува сите тестирање потребите на нивниот Дизајн на Производот и процес на Развој од страна на реплицира на реални услови за користење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди