• Обновено
DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs/Кутија Едноставен Стил Скокни Боја Полна Покрие Краток Лажни Нокти Притиснете на Модата Декорација Лажни Нокти

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs/Кутија Едноставен Стил Скокни Боја Полна Покрие Краток Лажни Нокти Притиснете

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Должина : Краток.Модел : Скок боја.Боја : Како на сликата.Големина : Нормален спецификации.Количина : 24pcs+2g лепак.Features Environmentally friendaly материјали што ќе биде добро за вашето здравје.Ви помогне да созд свој помине уметност за неколку mintues.Лесно е да се држи и да се отстрани.Лажни ноктите може да се поднесе и обоен со лак само како вистински нокти, но користите acetone слободни полски смена.Ноктите може да се носи за околу една недела.Почекајте неколку часа или преку ноќ пред повторна примена.Погодна за секој прилики : забава, одмор, подарок и толку наскоро.Description Name : Лажен Nails Type : Целосна Помине Tips Gender : Women Application : Finger Note Please овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет се Вклучени 24 PCS*Помине Уметност Налепници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди