• Обновено
Дијамант Рамно Дно Шупливи Влечки Жените Големи Herringbone Нозете Надвор(Влечки,Отворете Пети Дише Сандали#13658)

Дијамант Рамно Дно Шупливи Влечки Жените Големи Herringbone Нозете Надвор(Влечки,Отворете Пети Дише Сандали13658)

Rating 
DEN 527.76

Залиха
Во магацинот.

5" широк : 9cm/3. Висока пета чевли за жени,црна висока пета чевли,коленото висока пета чевли,висока пета чевли за мажите,висока пета чевли за жени,висока пета чевли за жени,црна висока пета чевли за жени,висока пета чевли за жени секси,браун висока пета чевли за жени,бели висока пета чевли за жени,висока пета чевли,висока пета чевли,бедрото висока пета чевли,црна висока пета чевли за жени,висока пета чевли за деца,висока пета чевли за жени секси,висока пета чевли за девојки,висока пета чевли за жени,висока пета чевли.5 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 CN : 250 Должина : 25cm/9. ✰✰Овие рамни сандали за жените се погодни за жени од сите возрасти, дами, колеџ студенти, младинци и сл.Добро за секојдневен носат, плажа, одмор, базен, улица, лица, летен фустан и така натаму.9" Големина : 42 НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 CN : 260 Должина : 26cm/10.7" Големина : 41 НАС : 9 велика БРИТАНИЈА : 6. Големина : 37 НАС : 6.5-7 велика БРИТАНИЈА : 4.2" широк : 10см/3.5" Големина : 38 НАС : 7.7" Големина : 40 НАС : 8. ✰✰Жените со рамни сандали се prefect за Внатрешна, Надворешна, Одмор, Забава, Слободно време, Секојдневен, Дневна прошетка , Шопинг, Туризам, Возење, Патување, и др.3" широк : 8.7" широк : 9-9.8" широк : 9.➽Горниот Материјал : СТП ➽Единствена Материјал : Гума➽чизми за жените глуждот booties за жените теле чизми за жените booties за жените зимски чизми чевли Совршен натпревар со вашиот Секси фустан, панталони, legging панталони, чорапи, долги панталони,Спортски панталони,harlan панталони,тексас фармерки,итн ➽Сезона : Пролет,Есен, церемонијата Мажите Отворено Чевли,Мажи Жени Станови Сандали Ниска Пета Плажа Чевли Влечки.5 CN : 255 Должина : беа 25,5 cm/10" широк : 9.5 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 5 : 37 CN : 240 Должина : 24cm/9.5 ЕУ : 36 CN : 235 Должина : 23.

Основни карактеристики

Најдобри понуди