• Обновено
Педикир Нога Датотека Callus смена,Колосална Нога Rasp,Професионални 304 од не ' Рѓосувачки Челик Нога Scrubber, Тешко Кожата Removers Педикир Rasp за Мокра и Сува Нозе

Педикир Нога Датотека Callus смена,Колосална Нога Rasp,Професионални 304 од не ' Рѓосувачки Челик Нога Scrubber,

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Усогласување алатка со нож страна на област која е да се работи на. 【Специјален Дизајн】Огромен авион површината со 304 кружни микро ножеви толку помалку потези се потребни за брзо да ги отстрани calluses и сува кожа во секунди без nicks на кожата.5" Тежина : 72g Дизајн : Крупни Нога Датотека со Голема Кружна Дупка,Не боли твоите нозе Како да го Користите : нема потреба да се пред-се впие нозете пред користење на оваа алатка.Тоа е развиена за да се користи на сува кожа.Многу силен засилен се справи.Нежно отстранете пченка на нога, прават груба кожа мазна вашите нозе.Погоден за мажи, жени, стари и млади.【 Отстрани Callus】Професионални нога датотека е дизајниран со нерѓосувачки челик брановидна шема површината, која може да ви помогне лесно да се отстрани дебели callus, лоши пета и тешки длабоко во кожата, ги споделите со вашите нозе да стане бебе-мека, мазна и убава повторно. 【Помалку Трошење】Можете да добиете педикир дома без да оди на педикир продавница.По чистењето на calluses и мртвата кожа, користете парична казна нога датотека страна да се изедначи вашите нозе за да ги добиете најдобрите педикир.Ако не сте задоволни со производот, Само се чувствуваат слободни да не контактирате, 7day X 24hours ние сме секогаш тука да ви помогнеме. 【Нерѓосувачки Челик Материјал】Нашите Педикир Нога Датотека е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик и АБС материјал,Не се лизга дизајниран, едноставен за употреба и миење,издржлив и не е лесно да се деформира,давање еднакви добри резултати на двете влажна и сува нога, која ќе ви нудат удобно и долготрајната употреба и искуство.За подобри резултати,се стави некои крем, лосион или крем за да се задржи мекост Спецификации : Боја : Црна и Бела Боја Материјал : Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик и Цврсти Пластични Црна Справи со Димензија : 8" * 0.

Основни карактеристики

Најдобри понуди