• Обновено
TruGif Персоналните Фото Ноќ Светлина Акрилик Custom Name Табела Светилка Плакета Светлина Роденден и Божиќ Подароци за Парови Семејство и Пријатели

TruGif Персоналните Фото Ноќ Светлина Акрилик Custom Name Табела Светилка Плакета Светлина Роденден и Божиќ

Rating 
DEN 1392.00

Залиха
Во магацинот.

????[ПЕРСОНАЛНИТЕ НОЌ СВЕТЛИНА] : може да се обичај фото име spotify код и календарот во оваа светне ноќ светлина, осветлете ја вашата омилена фотографија и име, меморија посебен датум и да ги прилагодите на вашите омилени spotify музика код, тоа ќе го направи овој момент многу топло и значајно, ако сте заинтересирани со оваа ноќ светлина, вие само треба да изберете сега. ????[МАТЕРИЈАЛ] : LED фото ноќ светлина е направена од Акрилик, која е безбедна и не-токсични, цврсти и издржливи, погоден за вас да се користи во секоја ситуација каде што треба да се направи пријатна атмосфера.Со цел да се спречи гребнатини, таму е заштитен слој на површината на акрилик плакета, ве молиме отстранете ја заштитната фолија пред да го користите.Ако тоа не е отстранет, на производот ќе биде изложена. ????[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : Spotify стакло LED светло светилка 3 D акрилик музика обичај песна фото & музика плакета светлина е исклучителна, компактен и единствен стил.Оваа ноќ светлина е погодна за вашиот дом, спална соба, дневна соба, babyroom. ????[СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА ПОДАРОК] : Оваа ноќ светлина се совршен избор за забава подарок идеја, изборот е ваш да излезе со изненадување за некој што го сакаш.Прекрасна Романтична подарок за дечко девојка љубовник семејство бебе пријател на роденден, Божиќ и други congratulatory дена. ????[ПАКУВАЊЕ И ГАРАНЦИЈА] : календарот ноќ светлина има 1 година гаранција за квалитет, 90 валидна дена за размена или наплата.Обичај производ не поддржуваат барањето за возврат, ние би можеле да се вратат или ре-ми, Ако имаш било каков проблем, ве молиме кажете ни прво, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Боја : Име+фото #5.

Основни карактеристики

Најдобри понуди