• Обновено
FENXIXI Ноќ Светлина RGB Симфонија Табела Светилка Далечински Управувач Симфонија Музички Забелешка Светлина Автомобил Десктоп Ноќ Светлина за Домашен Бар

FENXIXI Ноќ Светлина RGB Симфонија Табела Светилка Далечински Управувач Симфонија Музички Забелешка Светлина

Rating 
DEN 10418.88

Залиха
Во магацинот.

Производ материјал : алуминиумски+ железо。.Ротирачки шасија дизајн, 180° ротација, флексибилен дизајн, може да се стави на маса дома или се лепат на ѕидот。.Поврзете на мобилен телефон СТАН, интелигентна контрола, апликација која може да ви помогне во контрола на интелигентен систем на целата светлина。.Избор на боја промени, може да ги красат соба, дневна соба, исто така, може да биде ставен во автомобил за да додадете атмосфера да ви。.USB кабел за напојување, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија。.Светилка монистра : 144 светла/m Wattage : 20w Напојување : 5v Напојување : USB приклучок use Control : APP+ далечински управувач Светлина тело боја : црна Производ материјал : алуминиумски+ железо Производ тежина : 540g Ротирачки шасија дизајн, 180° ротација, флексибилен дизајн, може да се стави на маса дома или се лепат на ѕидот。 Поврзете на мобилен телефон СТАН, интелигентна контрола, апликација која може да ви помогне во контрола на интелигентен систем на целата светлина。 Избор на боја промени, може да ги красат соба, дневна соба, исто така, може да биде ставен во автомобил за да додадете атмосфера да ви。 USB кабел за напојување, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија。 Пакет се Вклучени : 1* забелешка light1* далечински control Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1 - 2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди