• Обновено
JJ за НЕГА на Кожа Брише за Седиштата во Автомобил [Пакување од 120] Кожа Чистење Брише + Бесплатно Микрофибер Крпа, Кожа столче Почиста, Кожа Брише за Каучот, Автомобил

JJ за НЕГА на Кожа Брише за Седиштата во Автомобил [Пакување од 120] Кожа Чистење Брише + Бесплатно Микрофибер

Rating 
DEN 309.36

Залиха
Во магацинот.

Кожа чистење брише, исто така, се безбедни за употреба на кожени чевли, чизми и чанти.Зграби када или две од оваа кожа мебел почиста и направи брзо ги исклучи за да се отстрани површинската дамките и нечистотијата.Употребата на овие кожа чистење брише е погодно еден-чекор метода да се исчисти и да го оживее досадна и валкани-во потрага заврши кожни површини. ✅ПОВЕЌЕ БРИШЕ ПО КАДА – A када JJ за Нега на Кожа Брише содржи 120 presoaked кожа климатизација брише со lemony мирис.Ние се сигурни да се користат само најквалитетните материјали евидентно во секој када Кожа Брише, кои се внимателно проверени и квалитетот контролирана пред да бидат испратени. ✅ЗАШТИТА, СОСТОЈБА И ВРАЌАЊЕ на Користење на овие кожа чистење брише е погодно еден-чекор метода да се исчисти и да го оживее досадна и валкани-во потрага заврши кожни површини.На JJ за НЕГА на Кожа Брише, се само некои од производите се создадени по неколку месеци на прецизен, истражување, дизајн и производство.Користете го овој кожа за чистење за мебел парчиња и стоки, како автомобил чистење брише, како кожа каучот клима уред, како чевли и чизми за чистење брише и повеќе.✅ПРЕМИЈА за НЕГА на КОЖА – се грижи за вашето драгоцено кожа имот со JJ за Нега на Кожа Почиста Брише.Тоа е, исто така, ефтин начин да се одржи квалитетот на кожни производи, како што се чанти, purses, обувки и други додатоци. ✅АВТОМОБИЛ КОЖА ПОЧИСТА и ПОВЕЌЕ – се Исчисти и да се врати кожа автомобил седишта и ентериер користење на овие премиум автомобил брише.Удар со микрофибер крпа за да ја споделите својата природна убавина да блесне преку.JJ ГРИЖА е компанија која е посветена на обезбедување на висок квалитет на производите и супериорна услуга, со удобноста и практичноста на сите наши клиенти во умот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди