• Обновено
Connolly Кријат за Нега на Кожа клима уред & Реставратор со Микрофибер Апликатори Сунѓерот

Connolly Кријат за Нега на Кожа клима уред & Реставратор со Микрофибер Апликатори Сунѓерот

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Сокриј Грижа е правилно p H балансирана да се надомести природни alkalinity на кожа, и да ги одржувате здрави.Добра клима уред е пролет на живот за вашата кожасите хранливи материи, УВ заштита и влага тоа треба да остане убава.Микрофибер сунѓерот вклучени (5" x 3.5" x 0.75").Connolly Кријат Храна за Нега на Кожа клима уред & Реставратор PH Балансирана Природни Масла Connolly Кријат за Нега на Кожа средството за смекнување на косата е премиум извор на богати кожа климатизери дека е од суштинско значење за да врвен квалитет за нега на кожа.Оваа p H балансирана клима уред користи природни масла да се задржи вашата кожа издржливи сепак еластична.Connolly е големо искуство во кожа нега индустрија ги направи популарен избор околу светот за автомобил колектори, професионални detailers и автомобилски ентузијасти.Запоставени кожа на крајот ќе се исуши, стануваат кршливи и шушка далеку па се постави на редовна кожа нега рутина.Го негуваат вашата кожа од првиот чистење и потоа климатизација со Connolly Кријат за Нега на Кожа средството за смекнување на косата.Со редовна рутина и врвен квалитет на производи од Connolly ќе бидете сигурни дека да се задржи вашата кожа изгледате одлично за годините што доаѓаат.Карактеристики : Извонредни кожа средството за смекнување на косата.Држи кожа мека уште трајни па таа може да изгледаат одлично за годините што доаѓаат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди