• Обновено
KevianClean Заврши Кожа Почиста и клима уред, 16oz

KevianClean Заврши Кожа Почиста и клима уред, 16oz

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Нежно тријте на мебел во кружни движења.Совршена комбинација на квалитетни природни, органски, p H-балансирана, растителна основа состојки за нови и стари кожа.Светло, свеж мирис.Заштита може да смета на употреба, по употреба.Сува и удар на мебел со нови и чисти микрофибер крпа.Брише далеку површинската нечистотија, валкано, нафта и отпечатоци од прсти.Чиста, хемиско-бесплатно почиста дека нежно лифтови површинската нечистотија, валкано, масла и лесни дамки.Ако не доживуваат резултатите што се очекуваат од нашата кожа почиста и клима уред, ние ќе ви даде целосна наплата.НАЈДОБАР ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ КОЖА ЧИСТЕЊЕ НА : 3 во 1 ПРОИЗВОД ЧИСТИ, УСЛОВИ и ШТИТИ.Отстрани лабава нечистотија, или валкано на површината на автомобил кожни седишта капак.Се тресат шише добро.Оставете член целосно да се исуши пред да ја носи (обично трае само неколку минути).Кожа мебел, софи, османлиите, и столчиња.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : НЕ ја користете за велур, lambskin или недовршена кожа.Ставете мала количина на почисто на чиста микрофибер крпа.Кожени чевли и чизми.Обезбедува нова кожа со заштита од предвремено стареење, сушење и пукање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди