• Обновено
Sonax (289300-755) Кожа Пена - 13.02 оз.

Sonax (289300-755) Кожа Пена - 13.02 оз.

Rating 
DEN 578.40

Залиха
Во магацинот.

Ја ВРАЌА КОЖА Кожата и ја враќа кожа на оригиналната еластичност и природна убавина, додека обезбедување на долготрајна заштита. Работа во мали делови, спреј Sonax Кожа Пена директно на кожни седишта.Изменета восок состојка намалува лизгање и replenishes кожа.Се користи во партнерство со Sonax Нечистотија Гумичка, ги отстранува тексас дамки и повеќето мастило пенкало марки.Ја враќа кожа во неговата оригинална еластичност и им овозможува на кожа да дише.Изменета восок состојка намалува лизгање и replenishes кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди