• Обновено
Weiman Кожа Почиста и средство за смекнување на косата за Мебел - Чисти Услови и Враќа Кожни Површини - УВ Protectants Помогне во Спречување на Напукнување или Исчезнува од К

Weiman Кожа Почиста и средство за смекнување на косата за Мебел - Чисти Услови и Враќа Кожни Површини - УВ Protectants

Rating 
DEN 191.52

Залиха
Во магацинот.

Едноставен и Не-Токсични - Состојба & штитат, во еден едноставен чекор за одржување на било кој заврши кожа површината.Користите On - Користете редовно на додатоци како што кожа, purses, чевли, чизми, чанти & чанти.Заштита - UVX - Сончање ги штити сите видови на кожа од сонцето штета, бледнее, сушење & пукаат.Враќање - Безбедно ги отстранува нечистотија, почвата & остатоци да омекне, зајакнување на & влогови запоставени кожа.Се препорачува - Заврши кожни површини вклучувајќи автомобил внатрешни работи чевли чизми чанти чанти & палта.Пакет Количина : 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди