• Обновено
2 Пакет Преносни Продолжи Назад Scratcher, Kuvvfe Нерѓосувачки Челик Telescoping Назад Scratcher со Прекрасен Подарок Пакување

2 Пакет Преносни Продолжи Назад Scratcher, Kuvvfe Нерѓосувачки Челик Telescoping Назад Scratcher со Прекрасен

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Ова ќе биде многу топло подарок. ✅ Телескопски Рачка : Преносни Продолжи Назад Scratcher може да достигне 27 инчи и се повлече 8 инчи.✅ На високо-квалитетни производи:Преносни Продолжи Назад Scratcher е изработен од нерѓосувачки челик.Спецификации : -Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Мека гума -Бои : Црна, -Тежина : 4oz -Пакет Димензии : 8.

Основни карактеристики

Најдобри понуди