• Обновено
Rosenice Gua Ша, Gua Ша Лицето Алатка, Жад Камен Guasha за Лице Масажа на Телото СПА Акупунктура Терапија Активира Точка Третман(Gua ша Одбор)

Rosenice Gua Ша, Gua Ша Лицето Алатка, Жад Камен Guasha за Лице Масажа на Телото СПА Акупунктура Терапија Активира

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Ултра мазна на допир чувство дека никогаш не му наштети на вашата кожа.природни жад камен.Ви нудиме најпознатите целосна масажа на терапија. ♥ Целото тело се Грижат : Ова guasha jade може да функционира одлично на вратот, лицето, грбот рака, зглобовите, рамената и нозете. ♥ Традиционален Кинески хигиена и здрава промоција : Искуство древна Кинеска метода на хигиена нега.Намалување на брчки & болка.Gua Ша одбор е кревка производи доколку скршени за време на превозот, или имате било какви незадоволство за боја разлика ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе вкупно Наплата или да го Препрати сте Слободни. ♥ Задоволството на клиентите е нашата главна цел.Забрзување на метаболизмот. ♥ Голема Материјал : се Направени од 100% Природни Премиум Жад Камен, кој е корисен минерали на Кожата Убавина и Телото Здравје, многу подебели и moren ефективни отколку традиционалните Guasha Одбори.Враќање на кожата сјај.

Основни карактеристики

Најдобри понуди