• Обновено
(4-Pack) Telescoping Назад Scratcher , LEMENG Преносни Продолжи Телескопски Мечка Канџи Метал Назад Scratchers Рака Massager Backslap со Гумени Рачки

(4-Pack) Telescoping Назад Scratcher , LEMENG Преносни Продолжи Телескопски Мечка Канџи Метал Назад Scratchers

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

ПРИРАЧНИК НАЗАД MASSAGER - Тоа се протега од 8" до 22" и лесно се вклопува во џеб или ташна.На ноктот големина (L, Ч, W) : 1.64"X1.75"x0.5".Мечка Ноктот назад scratcher е безбедно.Тоа има удобна рачка и продолжена рачка што може лесно да се изгребат вашето назад или било која област која треба да биде изгребани.Овој пренослив назад scraper се направени од не ' рѓосувачки челик и е мазна завршница.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Мечка Ноктот назад scratcher е побезбеден од вистинска работа.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа не рѓа, не виткајте, не се скрши, и не се влошува со текот на времето!.УДОБНОСТА ПЕРНИЦА ЗАФАТ - Метал ноктот,гума зафат.Ова е најдобар избор за гребење и како масажа на телото алатка, тоа може да ви помогне да се елиминира притисок, анксиозност и досада.Тоа е корисно уште супер забава gadget. 4 БОИ - сет од 4 продолжен грб scratcher, конфузија на едно лице со користење на други назад scratcher.Преносни Масажа Алатки, совршен за чување или на патување.РАСКЛОПНА - мечка канџи гребење го прави полесно и полесно за вас да се изгребат вашето тело дали е тоа на раката или грбот.Овие премиум назад scratchers направен од тешки нерѓосувачки челик, не виткајте не се скрши, здрав години за употреба.Тоа е толку згоден кои можете да ги со вас било каде.Користите дома, во канцеларија и каде и да одите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди