• Обновено
RENOOK Бамбус Дрвени Врати Scratchers, 16.5, Најдобри за Луѓето на Кои им Треба Подолго Раце, да Обезбеди Инстант Олеснување од Чешање, Добар Практичен и Роман Подароци за При?

RENOOK Бамбус Дрвени Врати Scratchers, 16.5, Најдобри за Луѓето на Кои им Треба Подолго Раце, да Обезбеди Инстант

Rating 
DEN 239.28

Залиха
Во магацинот.

✿Се намали од зрели бамбус дрва кои се лесни да расте и жетвата.Бамбус назад scratchers се убаво, силен и здрав. ✿Секој scratcher е рачно направена, па нема два предмети се идентични.Ова е еден магичен подарок на природата и рачно изработени од страна на луѓето. ✿Практичен и роман подарок за пријателите и семејството, кои би можеле да користите малку екстра рака!Нашите врати scratchers може да се добие тешко да се постигне места за да се обезбеди инстант олеснување од чешање. ✿Најдобар избор за нула грбот и главата, овие бамбус scratchers обезбеди помош на оние нервозни места. ✿100% Наплата.Ако ви се скрши една, ве молиме контактирајте со нас.Ние или ќе ви испрати нова или целосно враќање на средствата. ●Чиста природна бамбус материјал. ●Време на сушење на бамбус е половина година. ●Висока температура на печење процес. ●Полирање технологија. ●Доволно должина да ја користите. ●Нема штетни мирис. ● Долго користење на времето. ●Лесно да се носат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди