• Обновено
WOVTE Мечка Ноктот Црна Телескопски Назад Scratcher

WOVTE Мечка Ноктот Црна Телескопски Назад Scratcher

Rating 
DEN 405.12

Залиха
Во магацинот.

УНИКАТЕН МЕЧКА НОКТОТ ДИЗАЈН : Не е премногу остар или досадна Заоблени Prongs елиминирање на вашиот чеша во голема мера, да се избегне директна си ја почеша грбот, подобро да ја заштитите вашата кожа.Голема назад scratcher за жени, мажи и возрасни.ПРОДОЛЖИ НАЗАД SCRATCHER : Четири секции се справи, се протега до 23"/58.42 cm долги, лесно може да се постигне каде што треба да се нула, retracts да 8.4"/21.34 cm, кратко е доволно за да се носат за патување.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Мечка од Ноктот и се справи со се направени од 100% од не ' рѓосувачки челик - метал за да се обезбеди повторувачки користи, никогаш не рѓа, виткајте, скрши или да се влошува со возраста.УДОБНО ТРАЈНИ ГУМА ЗАФАТ : Рака Зафат изработени од мек, но трајни гумени материјал, совршено се вклопува во вашата рака не, не, не грижете се лесно да се срушат.ГОЛЕМ ПРАЗНИК ОБЈЕКТ ЗА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО И ПРИЈАТЕЛИ : Исклучителна Црна Пакет, овозможува вашиот назад massager повеќе елегантен и препознатлив.Исто така, добра алатка за вашето домашно милениче одберете.Лесно нула оние тешко да се постигне места и да го намалите стресот со овој telescoping назад scratchers.Нашите WOVTE висок квалитет со можност да биде продолжен scratchers им помогне на нула било чеша, ќе се обезбеди длабока релаксација и зголемување на циркулацијата на крвта во телото.Спецификации : . -Боја : Црвена. -Најкратката Должина : 21.34 cm/8.4 инч. -Најдолго Должина : 58.42 cm/23inch. -Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Мека гума. -Производот Тежина : 40g/1.41 оз -Пакет Тежина : 64g/2.26 оз -Пакет Димензии : 9 x 2 x 0.6 инчи инч.Пакет Се Вклучени. 1*Telescoping Назад Scratcher. 1*Црна Исклучителна Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди