• Обновено
Назад на Капакот на Батеријата Плоча Оригинални Резервни Домување Одговара за Xiaomi Mi 9T Про Задниот Поклопец на Батеријата Одговара за Mi 9T Xiaomi Батеријата на Задниот ?

Назад на Капакот на Батеријата Плоча Оригинални Резервни Домување Одговара за Xiaomi Mi 9T Про Задниот Поклопец

Rating 
DEN 583.20

Залиха
Во магацинот.

Поправка опсег : Замена на делови поради назад скршен капакот на батеријата,крек, носат прашања како така натаму.Замена на Делови : ве Молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде полесно за да ги собере од copy/генерички делови,работата повеќе совршено. ✔︎Сите релевантни делови се вклучени и пре-инсталиран и, лесно да се замени и заштеда на време. ✔︎Со камера рамки и на камерата леќи на камерата, екстра лепило е пре-инсталиран, лесно може да го замени. ✔︎ Задните школка замена, нема боја разлика, добра допир, со висок квалитет и прецизни собранието обработка.Професионален Квалитет на Поправка Комплет : Доаѓа во комплет со сите делови и алатки потребни за поправка на вашиот скршен phone Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано во pictures Description : 100% совршен fit Repair/го замени стариот, напукнато или оштетени камера lenses Brand нов и висок квалитет.-Заштитете го вашиот вредни инвестиции од гребење и оштетување.-Користи да се замени оштетената, испукана и означени батеријата задната врата се покријат.погоден одговара за Xiaomi Mi 9 T/K20/Pro Package се Вклучени : 1 X Капакот на Батеријата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди