• Обновено
XCJ Назад на Капакот на Батеријата Плоча Стакло Назад Домување Одговара за LG G6 G6+ Задниот Поклопец на Батеријата Врата Назад Задниот Случај со Отпечаток на Допир ID Ле

XCJ Назад на Капакот на Батеријата Плоча Стакло Назад Домување Одговара за LG G6 G6+ Задниот Поклопец на Батеријата

Rating 
DEN 1113.60

Залиха
Во магацинот.

Поправка опсег : Замена на делови поради назад скршен капакот на батеријата,крек, носат прашања како така натаму.Замена на Делови : ве Молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде полесно за да ги собере од copy/генерички делови,работата повеќе совршено. ✔︎ Пред да ја напушти фабриката, секој дел има се тестирани од страна на посебен инструмент за да се обезбеди нормална работа. ✔︎Сите релевантни делови се вклучени и пре-инсталиран и, лесно да се замени и заштеда на време. ✔︎ Задните школка замена, нема боја разлика, добра допир, со висок квалитет и прецизни собранието обработка.Професионален Квалитет на Поправка Комплет : Доаѓа во комплет со сите делови и алатки потребни за поправка на вашиот скршен phone Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано во pictures Description : совршен fit Repair/го замени стариот, напукнато или оштетени камера lenses Brand нов и висок квалитет.-Заштитете го вашиот стоки од гребење и оштетување.-Користи да се замени оштетената, испукана и означени батеријата задната врата се покријат.Погоден Одговара За LG G6 G6+ H870 Package се Вклучени : 1 X капакот на батеријата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди