• Обновено
XCJ Назад на Капакот на Батеријата Плоча Оригинални Резервни Домување Одговара за Huawei Y6 ATU L11 L21 L22 LX1 LX3 L31 L42 Батеријата на Задниот Поклопец Случај Назад Домување Задна

XCJ Назад на Капакот на Батеријата Плоча Оригинални Резервни Домување Одговара за Huawei Y6 ATU L11 L21 L22

Rating 
DEN 2392.80

Залиха
Во магацинот.

Поправка опсег : Замена на делови поради назад скршен капакот на батеријата,крек, носат прашања како така натаму.Замена на Делови : ве Молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде полесно за да ги собере од copy/генерички делови,работата повеќе совршено.Зачувај пари со купување на новиот капак поправка делови и вршење на поправка дома!тоа е економично.Оем квалитет стакло назад батеријата вратата капак.секоја серија е страна тестирани, се проверуваат и се загрози тест одобрени.замена назад стакло е повеќето достапни и најбрз начин да го добиете вашиот телефон бараат нови повторно.Ве молиме двојно проверете ги вашите модел број и назив пред да нарачате.Професионален Квалитет на Поправка Комплет : Доаѓа во комплет со сите делови и алатки потребни за поправка на вашиот скршен phone Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано во pictures Features : Изработени од високо квалитетен материјал Назад школка и ви дава добра чувство на допир.100% Сосема Нов Висок квалитет на Задниот Поклопец. 100% совршено се вклопуваат.Го замени вашиот изгребани, скршени, што се стари и неупотребливи покрие со нова.Ве молиме исклучете го вашиот телефон пред замена.Одговара за Huawei Y6 2018.

Основни карактеристики

Најдобри понуди