• Обновено
Amaonm Отстранлив 3 Еез Скокање Сина Делфин Ѕид Decals DIY Ѕид Лепенки 3D Расадник Уметност Оркестарот Кора се Држиме Декорација Decal за Девојки Спална соба Детска Бања Дневн

Amaonm Отстранлив 3 Еез Скокање Сина Делфин Ѕид Decals DIY Ѕид Лепенки 3D Расадник Уметност Оркестарот Кора

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Лесен за употреба, само лупам и стап.DIY објект.Лист size 12"x23", можете да diy тоа од своја идеја.Направени од отстранлив самолепливи пвц материјал,не-токсични и никогаш не се на штета на ѕидот.Лесно да се Примени, да се Отстрани, Издржливи, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност на Влага.Додадете декорација без да се наслика.Донесе толку многу љубов, среќа како и пофалби од вашите гости.Се трансформира во вашата соба со свежо печатени Amaonm животинско ѕид decals.Имаме најголем избор на фотографски ѕид decal суштества и животни ѕид налепници онлајн.Пристап илјади фотографии од дивиот свет и инспириран отпечатоци од различни животински видови.Изберете од животинско ѕид држи во форма на вектор цртани филмови, илустрации или фото-реални суштества.Нашата премиум винил материјал и супериорен мастило ви гарантира највисок квалитет на лепило ѕид оркестарот пари може да се купи.Дали сте се мери вашиот ѕид?Овие лепила од животинско графика се достапни во различни големини и цени.Ве молиме двојно проверете ја големината пред поставување на својата цел.Нашиот Ѕид Налепници се испечатени на барање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди