• Обновено
Daliuing Божиќ Ѕид Налепници Ѕид Уметност Дизајн Decal Отстранлив Уметност Налепница за Продавница за Статистика Дома Кафе Хотел

Daliuing Божиќ Ѕид Налепници Ѕид Уметност Дизајн Decal Отстранлив Уметност Налепница за Продавница за Статистика

Rating 
DEN 662.40

Залиха
Во магацинот.

Големина : 30x90cm ,Материјал : ПВЦ.Лесно да се примени и лесно пренослив.Не позадина, слободни стои писма, доаѓа со трансфер лента за да помогне во инсталацијата.Декорација на внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница.Може да се примени насликани на ѕид,мазна позадина,керамички плочки,дрвени,метални,стаклени и пластични итн,не текстил, нерамна површина и ново насликани на ѕид.

Основни карактеристики

Најдобри понуди