• Обновено
Ohora (N Багра Jade Нокти) 30pcs 16 Основни, 14 Точка Помине Гел Ноктите Уметност Шема Налепница Совршен за Лето

Ohora (N Багра Jade Нокти) 30pcs 16 Основни, 14 Точка Помине Гел Ноктите Уметност Шема Налепница Совршен за

Rating 
DEN 788.40

Залиха
Во магацинот.

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел течности кои се излечи до 60%.ОНА ШТО Е ПОЛУ-ЛЕК НОКТИ?Semicure Ноктите, Направени од Вистински Гел Полу лек ноктите е сосема нов вид на гел на ноктите кој е направен од вистински гел кој се излечи до само 60% па тоа може лесно да се носат на било ноктите. *Лекување со LED Светилка е потребна.Можете да го направите вашите нокти секогаш кога и каде сакате!.* Потоа, ќе има вашиот ноктите направено.По лекување на остатокот од 40%.Состојки се мешаат, не се печатени како и другите, и направени во тенки филмови, користење на патентиран УВ светлина контрола, што се вика 'Полу-Излечи' технологија.N Багра Jade Нокти - Багра сируп помине за совршено боење Ова е основниот предмет на Ohora дека ќе ви помогне да се применуваат багра сируп боја лесно и убаво, која е основен помине, но тешко да се применуваат еднакво.Тоа е еден прекрасен дизајн кој е лесно да се комбинираат со свежи бои, но дава забава чувство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди