• Обновено
Дрво Накит Кутија Организатор - Стара Шик Бела Гроздобер рачно изработени Keepsake Селски Дрвена Кутија за Накит за Девојки, Жени - Trinket Меморија Кутија за Прстен Хривни

Дрво Накит Кутија Организатор - Стара Шик Бела Гроздобер рачно изработени Keepsake Селски Дрвена Кутија за Накит

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Античкиот изглед бисер на сад е опремен со метален зглоб за заклучување и да се отвори гласачка кутија.Благородни метали ќе стане оштетени, обетки ќе ги загубат своите другари.Кога сакате да направите едноставен и симболични подароци за вашите пријатели & семејство, овој trinket кутија може да биде само вистинскиот подарок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди