• Обновено
Софистицирани 36 Забелешка боја на слонова коска, со Црн Лак Акценти Модерна Sorrento Музика Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - Звукот на Музиката

Софистицирани 36 Забелешка боја на слонова коска, со Црн Лак Акценти Модерна Sorrento Музика Накит Кутија -

Rating 
DEN 16871.76

Залиха
Во магацинот.

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : модерна геометриски модел.Надворешен : боја на слонова коска дамка со црн лак ленти.Мвр : наредени во светло кафеава ткаенина со прстен се тркалаат и отворен простор.Мвр : наредени во светло кафеава ткаенина со прстен се тркалаат и отворен простор.Информација за производот : Мелодија : 36 забелешка Швајцарската движење (ве молиме да се види точка опции за достапни песни) Дрво пломба : модерна геометриски модел Надворешен : боја на слонова коска дамка со црн лак ленти Внатрешни работи : наредени во светло кафеава ткаенина со кружниот тек и се отвори оддел Дрво/Хардвер : burl-elm и ружино дрво Димензии : 8" x 8" x 4.5".

Основни карактеристики

Најдобри понуди