• Обновено
24 Влошки Накит Внесува Фах Облоги Сива Сатен Екранот Организатор 7 ¾ X 6¾

24 Влошки Накит Внесува Фах Облоги Сива Сатен Екранот Организатор 7 ¾ X 6¾

Rating 
DEN 1140.00

Залиха
Во магацинот.

Екранот има поместена се покријат околу цврсти hardboard Прстен носителот накит екранот накит armoire накит организатор накит складирање Спалната соба додатоци.Поддршка на лагер карактеристики бела хартија Накит стојат накит складирање модерна организаторот за накит.На рампа може да се користи со u-игли за да се обезбеди накит.Ќе добиете 24 Влошки.Сива Сатенски Финиш.

Основни карактеристики

Најдобри понуди