• Обновено
MAXTID Вратата Нацрт-Затки Браун Прилагодливи 32-38 Инчи Двојно Двострано Нацрт-Блокатор за Мачка Вратата Воздух Затка Вратата Понесете

MAXTID Вратата Нацрт-Затки Браун Прилагодливи 32-38 Инчи Двојно Двострано Нацрт-Блокатор за Мачка Вратата Воздух

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Практично, тешка, економска нацрт dodger за секое семејство.Едноставен и effective Easy да се инсталира & use Moves со твоите door Works со секој кат surface Open и да го затворите door No потреба постојано да се превиткуваат да се ре-position Double двострано = Обезбедување на двојна заштита.Двојно двострано = Обезбедување на двојна заштита.Се движи со вашата врата.4 инчи пена вметнете за опфаќа празнини.Им даде на вашите пријатели и семејството како housewarming подароци, одмор подарок.Омекнување врата надвор од бучава и светлина, што ќе ви овозможи да спие без нарушувања.Ја намалува бучавата, ладен воздух, ветер, светлина, и мириса или бучава.Избегнувајте мачка коса во празнините на дното од вратата.Едноставно слајд под вратата и тоа веднаш ќе се размена на Инстант заштита од студ, drafts (недовршени), insēcts и прашина!.Должина - Прилагодлив 32 до 38 инчи.Дијаметар на цевките - 1.ФУНКЦИЈА : .Намалување на пирсинг звукот на мачките, кога тие се движат надвор од собата или грабање на вратата.Лесно да се вклопи како тоа и едноставно поставете го вашиот браун нацрт затка под вратата, и се движат со вратата.Лесно да се инсталира & употреба.Работи со било кој кат површина.Отворете и затворете ја вратата.Само за потсетување : Ова вратата нацрт затка само работи и за оваа врати кои ширина е меѓу 32-38inches и јазот на вашата врата е под 1.Нема потреба постојано да се превиткуваат да се ре-позиција.Едноставна и ефикасна.Двојно двострано нацрт-блокатор - Ладен воздух останува надвор и топлина се наоѓа во.

Основни карактеристики

Најдобри понуди