• Обновено
MAXTID Мала Врата Нацрт Затка 24 30 Прилагодливи Вратата Бучава Блокатор на Дното на Врати, Црна

MAXTID Мала Врата Нацрт Затка 24 30 Прилагодливи Вратата Бучава Блокатор на Дното на Врати, Црна

Rating 
DEN 358.80

Залиха
Во магацинот.

Прилагодливи нацрт-стража се вклопува во малата големина врати 24" 30", Печат празнини од 0 до 1 1/5".Вратата нацрт-блокаторот може да биде лесно намалување на големина.Лесна инсталација, едноставно поставете го вашиот нацрт-блокатор под вратата.Имајте нацрти од внесување дом (или топло или ладно).Добро од одржување на светлината од влегуваат под вратата, намалување малку на бучава, чад и прашина.Погоден за мали димензии врати 24" 30".Печат празнини до 1 1/5".Едноставна и ефикасна.Лесно да се инсталира & употреба.Се движи со вашата врата.Работи со било кој кат површина.Отворете и затворете ја вратата.Нема потреба постојано да се превиткуваат да се ре-позиција.Двојно двострано = Обезбедување на двојна заштита.MAXTID Мала Врата Нацрт Затка е двојно двострано изолациони уред за печат вашиот вратата и прозорецот јаз или пукнатина.Чувајте ги на ладно/топол воздух во вашиот дом и да се запре предлог од кои доаѓаат низ подот, помага со греење и ладење сметки, да биде поефикасна.Едноставно слајд под вратата и тоа веднаш ќе се размена на Инстант заштита од студ, drafts (недовршени), insēcts и прашина!.Погоден за мали димензии врати 24" 30"Печат празнини до 1 1/5"Едноставен и effective Easy да се инсталира & use Moves со твоите door Works со секој кат surface Open и да го затворите door No потреба постојано да се превиткуваат да се ре-position Double двострано = Обезбедување на двојна заштита.

Основни карактеристики

Најдобри понуди