• Обновено
Efoxcity Водоотпорен Близнак Вратата Нацрт Затка Прилагодлива Големина од 30 до 36 Времето Соголување на Бучава Блокатор Прозорец Ветре Блокатор

Efoxcity Водоотпорен Близнак Вратата Нацрт Затка Прилагодлива Големина од 30 до 36 Времето Соголување на Бучава

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

【Лесно да се инсталира】 : 30" до 36" прилагодлива големина за повеќето домови,цврсто се вклопува со вратата особено за пошироката под вратата празнини,нема да падне во текот на движење,нема потреба да се превиткуваат за да ја наместите кога отворање и затворање на вратата. 【Совршен Дизајн】ја Намалува бучавата, ладен воздух, ветер, светлина, и мириса или бучава,со што затворен поудобно.Спречување прашина и површински,задржи дамка далеку задржите стабилна температура ако имате клима уред, намалување на светлината и бучавата влијае на квалитетот на вашиот сон,да престане малку животни може да поминат низ вратата јазот да ја посетите вашата соба. 【Одговара За Сите видови На Подот и Windows】- под вратата блокатори се доволно флексибилен за да го користите на било кој тип на подот.На мека текстура и висока отпорност на абење ви овозможи да се користи на тепих, плочки, мермер, дрво или винил без да се прави било гребење на подот. 【Машина Перат & Обновливи】Лесно да се отстрани.Вратата издржам да може брзо да се чисти со машина за перење , нема повеќе рака мие, заштедите вашето време и труд. 【УСЛУГА】 : 100% наплата на гаранција.било каков проблем, контактирајте со нас во секое време,вашето задоволство е најголемата моќ за да се задржи ни оди напред.Големина : 1.6" W x 34" Л. Материјал : Чист памук.

Основни карактеристики

Најдобри понуди