• Обновено
Travan Под Вратата Нацрт Затка Вратата Запечатување Блокатор, Тешки Soundproof Енергија, Заштеда На Енергија & Времето Соголување, Прозорец Нацрт-Guard Заштитник

Travan Под Вратата Нацрт Затка Вратата Запечатување Блокатор, Тешки Soundproof Енергија, Заштеда На Енергија

Rating 
DEN 527.76

Залиха
Во магацинот.

Микрофибер.Микрофибер. ❤ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Мека нацрт-блокатор исполнет со полиестер вата, особено додадете песочни перници за да ја направиме нашата врата печат потешки.Исклучителна изведба со двојно конец за шиење, трајни и долг живот користи. ❤ГОЛЕМА ВРАТА ЧУВАР И ЗАШТИТНИК : Нашата заштеда на енергија нацрт затка ќе го блокира топол ветар во текот на летото (или ладна ветрот во зима) од внесување на вашата соба, се апсорбира капе вода и понесете прашина под прагот на вратата.Исто така одлична за блокирање на бучава, светлина, мирис, гасови и сите видови на мали инсекти (како што се Комарците, Муви, Лебарки, Мравките). ❤ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ВРАТА : Големина - 36"l x 4.25"w x 2.5"д, Тежина е помеѓу 1.76 1.65 на Lbs.Се вклопува врати до 36 инчи.Совршен за блокирање на екстра-големи празнини под вашата врата.Може да се користи за вашата врата, задната врата, гаража влез на врата, спална соба вратата, бања врата, итн. ❤ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : да се Опремени со четири закачалка циклуси на предлог-затка и четири дополнителни кука нокти за подобра фиксација не се движат.Дизајн со две виси циклуси.Можете да висат на врата се справи, плакарот кука или други out-of-the-начин простор. ❤100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние мислиме дека ќе си ја сакаат оваа нацрт-затка колку што тоа го правиме.Но, во случај да не, само да го вратите во рок од 30 дена за целосна наплата, без прашања праша.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% среќни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди