• Обновено
Manitowoc ID0502A-261 Индиго Серија Ice Cube Машина, Воздух за Ладење, Полна со Коцки, 208V-230V/60 Hz/1

Manitowoc ID0502A-261 Индиго Серија Ice Cube Машина, Воздух за Ладење, Полна со Коцки, 208V-230V/60 Hz/1

Rating 
DEN 777.60

Залиха
Во магацинот.

Обезбеди 24 часа на програм за превентивно одржување и дијагностички повратни информации за проблеми со слободен операција.Обезбедува супериорни отпорност на корозија.Нерѓосувачки заврши со иновативни јасна-слој отпорен на отпечатоци од прсти и нечистотија.Шарки влезната врата во расположението за лесен пристап.Отстранлив вода-коритото, дистрибуција цевка, завеса, и сетилните сонди за брзо и ефикасно чистење.Комуницира оперативниот статус, чистење потсетници, и средства за информации преку сино осветлен екран. 560 кг./254 kg дневно вода 70/50°f, 410 кг./186 kg дневно вода 90/70°с.Дизајниран за операторите кои знаат дека мразот е од клучно значење за нивниот бизнис, на Индиго Серија мраз машина е превентивна дијагностика постојано ги следи себе за сигурен мраз производство.Подобрувања во чиста способност и programmability направи вашиот мраз машина лесно да се поседуваат и помалку скапо да работат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди